امروز صبح با بابا آرش و شادان خانوم رفتیم نمایشگاه کتاب تهران.یول

از طرف مدرسه به شادان جون اینها بن تخفیف 50 % کتابهای پیک گل واژه داده بودن و برای خرید کتابهای درسی سال آینده فرصت مناسبی بود.

 

از در بالای مصلا رفتیم و از شانس ما غرفه های انتشارات کتب درسی و دانشگاهی همون بالا بود و خیلی زود کتابهای مورد نظر رو خریدیم بعلاوه یک کتاب ریاضی اول دبستان برای تابستان شادان جون و  از انتشارات مبتکران یک سی دی ریاضی دوم دبستان و از نقشه ی نماشگاه دنبال غرفه های کتابهای داستان گشتیم.واقعا طراح نقشه زحمت کشیده بود توی یک صفحه بزرگ به اندازه مورچه و نامفهوم غرفه ها رو کشیده بود و کنار نقشه توضیح علایم  رو بزرگتر از غرفه ها طراحی کرده بود.متفکر

ما شانسی غرفه های داستانی رو پیدا کردیم .  شادان با بابا آرش نشست و تو غرفه بانک انصار نقاشی بکشه و من تنهایی رفتم .از آقای راهنما انتشارات قدیانی و افق رو پرسیدم. اول انتشارات قدیانی رو پیدا کردم خیلی شلوغ بود و گرم و ازدحام جمعیت گرمترش کرده بود و تخفیف هاش هم 10% بود .

جای انتشارات افق بهتر بود تقریبا سر راهرو بود و گرماش کمتر اذیت میکرد اونجا هم 10% تخفیف داشت از مجموعه کتابهای " مدرسه عجیب و غریب "شادان 2 جلد کم بود اونها رو خریدم و یه کارت تخفیف هم گرفتم و بعد با بابا آرش و شادان خانوم دومرتبه رفتیم غرفه انتشارات قدیانی و یه دفترچه خاطرات کیتی و یه کتاب " اولین کتاب آشپزی من "( شادان جون داره و دستور چتد تا بیسکویت و لیموناد رو داده و با کلی عشق درست میکنه ) برای هدیه دادن به دوستش ساینا امیری که فردا تولدش دعوته گرفتیم و بعدش هم بستنی پاندا خوردیم و برگشتیم خونه.

امسال کمتر از سالهای قبل گیج زدم چون تکلیفم مشخص بود و می دونستم چی می خوام بخرم . چیزی که نظرم رو جلب کرد حضور پسرهای دانش آموز یزدی بود که با اشتیاق کتابهای درسی و کنکور می خریدن و فهمیدم 100% قبولی واقعا حقشونه و برای آینده شون هدف دارند.

با آرزوی موفقیت همه دخترها و پسرهالبخند

 موضوعات مرتبط:

تاريخ : ۱۳٩٢/٢/۱٩ | ٧:۳٩ ‎ب.ظ | نویسنده : مامان شادان جون | نظرات ()