تولد پیش از موعد

دلقک  همانطور که میدونید تولد شادان جون 14 شهریوره و میشه دوشنبه همین هفته. 

ولی تا امسال من به یاد ندارم که درست تو تاریخ تولدش ما جشن گرفته باشیم آخه سال 86 که مامان اینا درگیر خواستگاری شاهین بودن و با خانواده مریم اینا میخواستن برن شمال و قرار بود که  ما 7 شهریور تولد بگیریم که روز قبلش به ما گفتن ما رفتیم :) نیشخند و ما هر جور خواستیم کنسلش کنیم همه گفتن ما برنامه ریزی کردیم بیایم و ما اولین سال تولد گل دخترمون رو بدون مادربزرگ و پدر بزرگ و داییهاش جشن گرفتیم و اون سال فقط تو تولد شادان: مامان نازی - عمو اشکان - عمه پروانه - پریسا و عمو مهراد - عمو رضا و بنفشه جون - هاشمیان و نوشین  بودند و البته بگم که اونسال ما تولد شادان رو ظهر گرفتیم به پیشنهاد مامان نازی ( ایشون میگفتن که تولد بچه کوچیک رو باید زود  گرفت چون بچه احتیاج به توجه و خواب داره و نمیشه تا دیروقت بیدار نگهش داشت بهتره تا عصر تموم شه ) به مامان اینا هم که گفتیم مهمونا میگن میخوان بیان زیاد ناراحت نشدن چون اولویت با شاهین و خانواده مریم جان بود و نوه و دختر در اولویتهای بعدی بودن. بماند که شادان نوه اوله و خودشون پیشنهاد داده بودن که تو این تاریخ بگیرید که ما بعدش میخواهیم بریم سفر.

  سال 87  هم روز 12 شهریور  ماه رمضان شروع میشد و ما پنجشنبه قبلش تولد شادان رو گرفتیم و سال 88 هم 30 مرداد تولدش رو گرفتیم ( 2-3 روز قبل از ماه رمضون ) و پارسال هم یک روز قبل که میشه شب تولد من به صرف افطاری برای فامیل درجه یک ( مامان - بابا - نازی جون - عمه - پریسا و امیرحسین ) بود و بعد از اون مهمونا اضافه شدن اول شقایق و پیمان و شیدا و یاسمن بدون عمه زری اومدن و بعد اونا مهرزاد و خاله هاله اومدن و یه سورپراز جالبتر اینکه سالومه که بعد از 7 سال به ایران اومده بود با خاله سوسن و سام سامان جایی مهمون بودن و داشتن میرفتن کرج قبل از اینکه به خونه ما برسن زنگ زدن ببینن ما اگه هستیم یه سری بهمون بزنن ( آخه سالومه ده روز بعدش داشت برمیگشت ) و ما رو خیلی خوشحال کردن و الکی الکی یه تولد جمعیتی خوب شد مژه . هم به ما خوش گذشت و هم به سالومه .

امسال از یک ماه قبل من به آرش گفتم  من نمیخوام جشن تولد مفصل بگیریم  از آرش اصرار که میخوام تولد شادان رو تو باغ بگیرم و از من انکار که مامان یهو گفت من میخوام دوشنبه 7 شهریور برم سوئد پیش شاهین و مریم  و تمام برنامه های آرش رو بهم ریخت.( بدون حضور مامان ما زیاد راغب به گرفتن تولد تو باغ نبودیم و دیگه اینکه مامان آرش و عمه اینا گفتن ما نمیتونیم بیایم ) .

 روز سه شنبه یهو آرش گفت با مامانم صحبت کردم و قرار شده عمه و پریسا شام بیان اونجا و کیک میگیریم برای شادان که فوت کنه . این شد که ما امسال هم تولد شادان جون رو زودتر گرفتیم و بغیر از عمه پروانه اینها بابا هم اومد. طبق معمول امیرحسین نیومد و رفته بود کرج پیش امیرهژبر و سامان.

 اینهم بابا حسین ( پدربزرگ ) و شادان خانوم

به هر حال دختر گلمون این دوشنبه 5 سالش رو تموم میکنه . قلب

دختر گلم تولدت مبارک   ماچماچ     

/ 2 نظر / 2 بازدید
گل دختر

تولد شادان جون مبارک باشه امیدوارم همیشه و همیشه پر از شادی و لبخند رضایت و انتقال حس خوشبختی باشه ...[قلب][قلب]

باباعلی

تولدت مبارک شادان جون ... ساعت 11:20 امروز یه سر به وبلاگ پارسا بزن . شخصا تولدت رو تبریک گفته و برات کارت تبریک گذاشته . میگفت از گربه اشرافی خوشت میاد و کارتت رو خودش انتخاب کرد ...