اردیبهشت ۱۳۹۳

سلام چند وقتی به خاطر گشتن دنبال خونه و بعد از اونهم اسباب کشی و جا افتادن بعد از اسباب کشی نبودم.

پروسه قبل و بعد اسباب کشی خیلی وقت گیر و خسته کننده است مضاف بر اون کار گزارشات اداره و کارهای فشرده این ور سال بسیارزیاد بود به همین علت تازه امروز تونستم بشینم پای سیستم و مطلب بنویسم. 

خلاصه بگم:

- مدرسه شادان جون اینا روز سه شنبه 30/02/1393 رسما تموم میشه. روز سه شنبه روز عروسک بازیشونه و مهمون مدرسه پیتزا میخورند.

- از 24 اردیبهشت دومرتبه کلاسهای آموزشی شنای شادان شروع شد و شادان خانوم با همون مربیای دوره ی قبلش سمیه جون و آسیه جونه و این سری شنای قورباغه یاد می گیرند.

- ما و خاله منیژه تقریبا همسایه شدیم و شادان و خاله منیژ و ما هر سه از این بابت خوشحالیم. خاله منیژ بعد از فوت عمو ممد نتونست تو خونه بزرگ ویلاییشون بمونه و اومد تهران و خونه رهن کرد و اتفاقی چند تا بلوک بیشتر با هم فاصله نداریم.

- شادان از جمعه بعد از ظهر داره با بابا آرش میره پایین خونه و تمرین دوچرخه سواری میکنه و خیلی هم از این بابت ذوق زده است. چون خیلی دوست داره یاد بگیره پیشرفتش خیلی خوب بوده.

- از هفته ی دیگه که عملا شادان جون تعطیل یشه غصه من و باباش بابت نگهداریش تو فصل تابستون شروع میشه. البته از بعد از عید این دغدغه با من هست.

- معلم امسال شادان جون ، خانم نیری خیلی خیلی در حق ما و شادان جون لطف داشتند . شادان جون دومرتبه عاشق مدرسه و درس شد . بسیار عالی ریاضی رو توضیح میده و حل میکنه و در کل خوشحاله. دست معلمش رو میبوسم و براش آرزوی موفقیت و سلامت دارم.

/ 1 نظر / 20 بازدید
محمد

با سلام به سایت من هم سر بزن و نظرت رو بگو به نظرت ساختار سایت چطوره(جای مطالب و ...) و مطالب رو هم ببین و نظرت رو بگو چون خیلی برامون مهمه