آفای گیلی بیلی

 سلام

خوبین؟ با افتخار میخوام بگم من موفق به دیدن آقای گیلی بیلی شدم.

  سه شنبه رفتم دنبال شادان جون مهد. تیچر شهرزاد گفت که نازنین جون کارم داره و باید برم بالا. فکر کردم مربوط به موضوع پی پی باشه ولی حدسم اشتباه بود. دیدم نازنین جون با دفتر نقاشی شادان ایستاده اولین سوالی که ازم کرد این بود: این نقاشی رو شادان از کجا کپی کرده؟ گفتم از جایی کپی نکرده خودش کشیده ولی از باباش هم کمک گرفته تا نقاشیش یهتر بشه. من گبهشون گفتم که این کار درستی نیست ولی شادان گوش نکرد.

موضوع نقاشی شادان کشیدن  چیزهایی بود که با حرف  " آ " شروع میشد و علاوه بر آهو که شادان از پدرش کمک گرفته بود آفتاب و رنگ آبی رو هم گشیده بود. نازنین جون گفت که به خاطرکشیدن آرنگ آبی و آفتاب به شادان جایزه میده ولی برای آهو نه.

در تمام این لحظات پریرخ جون داشت به صحبتای ما گوش میکرد و فقط لبخند میزد. بعد که رفت داخل اتاق به نازنین جون گفتم ما نمیتونیم با آقای گیلی بیلی آشنا بشیم؟ دیدم نازنین جون سرشو کرد داخل کلاس و گفت : " آقای گیلی بیلی  میشه بیای دم در مهمون داری. "

یهو دیدم پریرخ جون با یه صدای شیرین و بچه گونه و خاص شروع کرد به صحبت کردنو گفت: چشم الان میام بزار چاییم و بریزم الان میام.

پریرخ جون از آشپزخونه اومد بیرون و رفت سمت دیگه کلاس و تا سرمو بالا کردم دیدم یه عروسک کلاغ با جورابای سبز و  دمپایی های جاو بسته بنفش عین فشنگ پرید بیرون و شروع کرد به حرفای شیرین و با مزه و خنده دار زدن جوری که شادان از خنده ریسه رفته بود . خود من هم نمیتونستم جلوی خندمو بگیرم. کلی با شادان جون و نازنین جون خندیدم.

الحق که پریرخ جون هنرمنده و معلومه که توی خونه ای بزرگ شده که هنر توش موج میزده. من خواهرش ( پریوش نظریه ) رو خیلی دوست دارم و داشتم و از شخصیت و بازیش خوشم میاد. همیشه برام سوال بود که آیا پریرخ جون استعداد نمایش داره یا نه؟ حالا متوجه شدم که ایشون هم هنرمنده و هم زبون بچه ها رو بلده به طوری که تونسته در کنار اعظم جون جای خودش رو تو دل شادان خانوم باز  کنه. مدتها بود که شادان جون عاشقانه اعظم جون رو دوست داشت و همیشه گلایه داشت از دوری ایشون ولی چند وقته که عنوان میکنه هم اعظم جونو و دوست دارم و هم پریرخ جونو.

من از آقای گیلی بیلی کمال تشکر رو دارم زیرا تاثیر مثبت و بسزایی در رفتار بچه ها داشته و حرف شنوی بچه ها از ایشون کمک بزرگی به خانواده ها کرده. داشتن عکس برگردون آقای گیلی بیلی برای همه بچه ها آرزوی بزرگیه  که نشان دهنده محبوبیت این آقا کلاغ زشت و دوست داشتنیه.

خسته نباشی پریرخ جون . طراحی و اجرای آقای گیلی بیلی خیلی ظریف و هنرمندانه بوده و مثبتمژهماچ

 

 

 

/ 0 نظر / 4 بازدید