تمبک

شادان خانوم از وقتی که  احساس کردیم از کلاس فلوت خسته شده و ممکنه زده بشه با مشورت با یکی از دوستام و مشورت با بابا آرش تصمیم بر آن شد که ادامه کلاس ارف لزومی نداره و بهتره که بره دنبال انتخاب ساز تخصصی.
خودش میگفت دوست داره سنتور یاد بگیره ولی آقای پدر گفتن که اول بهتره که یه ساز ضربی یاد بگیره و بعد ساز تخصصی انتخاب کنه.
  بعد از اینکه من دوست کلاس اول و دوم دبستانم خانوم" نسیم زبردست" رو بعد از سالها پیدا کردم و متوجه شدم که ایشون مدرس سنتورن و به تازگی هفته ای یکبار نزدیک خونمون تدریس میکنه ، تصمیم به عوض کردن آموزشگاه گرفتم.
با عوض کردن آموزشگاه ما میخواستیم دقیقا زمانی که من و بابا آرش کلاس داریم شادان هم کلاس تمبک بره که میسر نشد و گفتن استاد مربوطه اون ساعتهاش پره و باید منتظر بمونید تا وقت خالی بشه؛عملا شادان بدون کلاس موند و هر روز از من میپرسید که برای کلاس تمبک زنگ نزدن ؟ میشه خودت زنگ بزنی؟ وبا اینکه میدونم خانوم آشتیانی خیلی خانم آگاه و مسئولی هستن و هر چی سعی کردن نتونستن ساعت خالی پیدا کنن و  پیگیریهای ما نتیجه نداد که نداد.
یه روز که داشتم با یکی از همکارام صحبت میکردم گفتم نمیدونم چیکار کنم این بچه هر دوشنبه با من میاد کلاس و ملتمسانه از خانوم آشتیانی می پرسه کلاس من چی شد ؟ و خانوم آشتیانی با ناراحتی میگه شادان جون هنوز نتونستم برات ساعت خالی کنم.  خانوم همکارم گفت : چرا معلم پسر منو نمیگی بیاد. میاد خونه درس میده و حداقل زمانی که صرف تدریس میکنه یکساعته و خیلی متعهده.  
با آقای پدر که صحبت کردم با استقبال ایشون مواجه شدم و با آقای امیری مدرس تمبک تماس گرفتم و ایشون اومدن. دست خانوم همکار درد نکنه خیلی ازش ممنونم چه مدرس با حوصله منصف و افتاده ای معرفی کردن. شادان که خیلی ارتباط خوبی باهاش برقرار کرد و ازش خوشش اومده.
هفته پیش به خانوم آشتیانی هم گفتم که برای شادان معلم گرفتم و ازشون تشکر کردم. حالا شادان خانوم باید شبی نیم ساعت تمرینات تمبکش رو انجام بده و دیشب که کمی بازی درآورد که انگشتم درد گرفت و ....   بابا آرش با شیوه مخصوص به خودش کاری کرد که بدون اینکه متوجه زمان بشه تمریناتش رو انجام بده.

/ 0 نظر / 34 بازدید