آبان نوشت 1397

بعد از مدتها امروز فرصت کردم وبلاگ دختر خانم رو به روز کنم.


امروز دقیقا شادان 12 سال و دو ماه و یکهفتشه ( 21 آبان 1397 ) و من و شادان به همراه هم روزهای شادی رو گذروندیم.

امسال دخترم کلاس هفتمی شد و پا به دنیای نوجوانی گذاشت و دبیرستانی شد . مقطع تحصیلیش و مدرسه ش عوض شد و دوباره با یکسری از بچه های هم مهدکودکیش مثل دریا لاجوردی و شکیبا آقایی و ساینا امیری همکلاس شد . هانا فرزانگان 1 قبول شد و رفت ، هلیا رفت سلام ، روژان مجید زنوزی رفت سوره و رز هم رفت هنرستان موسیقی .

شادان خیلی ناراحت این بود که آریانا دبیرستانش رو می خواد عوض کنه که نکرد و فاز دوم هم این بود فرزانگان قبول شه بره که اونهم در کمال ناباوری اتفاق نیفتاد . از هر جهت شادان خوشحال شد که آریانای عزیز امسال هم باهاش همکلاسه.

شادان کلاس 1/7 دبیرستان هما افتاده با قد 154 و بغل دستی دریای 170 سانتیه و میز دوم میشینن همه بهش میگن چرا با بزرگتر از خودت راه میری. دریا دختر آروم و باشخصیتیه که من از اینکه شادان با اون توی یه میز میشینه خیلی خوشحالم.

امسال جشن تولد شادان رو اوسط مرداد توی یه رستوران گرفتیم و 15-16 تا دختر اومدن و 3 ساعتی با هم زدن و رقصیدن ، آتیش سوزوندند ، شام خوردند و رفتند. دردسرش از خونه کمتر بود تازه شم از اینکه پیتزا خورده بودند خوشحال هم بودند.

شادان فعلا یکی از تفریحاتش شده رفتن به سینما و عکس انداختن با سلبریتیها

ازفیلم لونه زنبور و عکس با پژمان جمشیدی و فیلم عرق سرد و عکس با باران کوثری و خانوم لیلی رشیدی. من هم یه جورایی پایه این کاراشم و معمولا ازهانا و مامانش دعوت میکنیم که ما رو تنها نزارن.

شادان سال دومه که والیبال میره و قدش نسبت به پارسال بلندتر شده تقریبا 10 سانت دیگه به من میرسه.

توی مدرسه کلاس فوق برنامه دارند از2:30 تا 3:30 که شادان روزهای شنبه چرم دوزی میمونه و روزهای سه شنبه دف . پنجشنبه ها صبح هم 8 تا 9:30 کلاس تئاتر میره. به هر سه ش هم علاقه داره. کلا بچه ها به هرچی که جنبه جدی نداشته باشه و به صورت فان باشه تمایل بیشتر نشون میدن.

فعلا 17 روزه که بابا آرش مفصل مچ دست راستش شکسته و دوشنبه پیش جراحیش کرد 5 تا پین گذاشت و تا 6 هقته هم باید تو گچ باشه . امروز وقت دکتر داره ولی از اونجاییکه از صبح سقف آسمون پاره شده و بارون داره میاد صلاح دونستن که من نرم چون ممکنه ترافیک شدید باشه و شادان تو خونه تنها بمونه .

مامان نازی امروز صبح رفت شهسوار چون حال دایی ابی اصلا خوب نیست و تو بیمارستان بستریشون کردن.

خدا همه بیماران رو شفای عاجل بده./ 0 نظر / 10 بازدید