ماه عسل

ماه رمضان امسال بیشتر افراد روزه گیری که هر سال روزه میگرفتند و روزه خور دیدم. گرمای تابستان امسال خیلی خشک و سوزاننده تره و باعث گرمازدگی میشه. من تا حالا از گرمازدگی دو بار به سرگیجه و حالت تهوع افتادم و همش خواب بودم. یکیش سه شنبه هفته پییش بود که تا دو روز تعادل نداشتم. کم نکردن ساعت کار ادارات مسخره ترین کار بود چون ادارات هیچ تکاپویی نداشتند و از ساعت 12 به بعد در اتاقها بسته میشه و تا 2 هیچ صدایی از جایی نمیشنوی. کم نکردن یکساعت ناهاری کلاه گشادی بود که سر کارمندها رفت. 

چهارشنبه شب مریم خانم محمد پسرخالم زنگ زد و برای مراسم احیا من رو دعوت کرد به جایی که بغل گوشمون بود و سالها برنامه داره و ما بی اطلاع. برای اولین بار من تو این مراسم شرکت کردم و شادان رو هم با خودم بردم. شادان چار نمازش رو سرش کرد و با من اومد. بابا آرش ما رو تا دم در باشگاه پاس رسوند و از اونجاییکه فقط بانوان بودند رفت و قرار شد ما با مریم برگردیم خونه.مراسم خیلی طول کشید و تا ساعت 3 اونجا بودیم تو این وسط شادان خانوم یکساعتی روی نیمکتها دراز کشید و خوابید و آخراش بیدار شد و شاکی از اینکه چرا این خانون انقدر فرییاد میزنه. جمعه شب تنونستم برم چون خیلی خسته بودیم و از باغ اومده بودیم و شادان جون و بابا آرش خیلی زود خوابشون برد ولی شب یکشنبه با من نیومد و من تا ساعت 2 موندم و بابا آرش اومد دنبالم. 

عمه پروانه آرش روز یکشنبه افتاد زمین و مچ دستش از 3 ناحیه شکست و دوشنبه صبح عملش کردند و دیروز رفتیم خونشون عیادت. بنده ی خدا از بالای انگشتهاش تا یه وجب بالای آرنجش رو گچ گرفته بودند. 

    دیروز برنامه ماه عسل یک زوج آورده بود که بعد از 22 سال به هم رسیده بودند و عروس خانوم خیلی خوشحال بود و میگفت امیدوارم بتونم زکات عشقمون رو بدم تا این موقع شادان ساکت بود یهو برگشت گفت : این خانوم و آقا از اونهایی هستند که بچه هاشون قبل از ازدواجشون به دنیا اومدند.

   من نمیدونم این جمله رو شادان از کجاش درآورد ولی میتونم به خودم تسلی بدم که خوبه این سریال مزخرفهای ترکیه ای رو نمیبینه وگرنه خیلی چیزهای دیگه رو میتونست رو کنه.

/ 2 نظر / 20 بازدید
محسن

انشاالله موفق باشيد. با بررسي اخبار سياسي روز ايران وجهان به روز هستيم. خوشحال ميشيم از نظرات شما بهره مند شويم. براي اينکه زحماتي که براي وبلاگمون ميکشيم هدر نره و در دسترس افراد زيادي قرار بگيره بهترين کار تبادل لينک هست ميخواستم به شما پيشنهاد تبادل لينک بدم لطفا اگه موافق هستيد منو با اسم"اخبار سياسي روز ايران وجهان" لينک کنيد و بعد منو خبر کنيد تا شما رو با اسم مورد نظرتون لينک کنم راستي محبوبيت در گوگل يادتون نره با تشکر

مامان هارپاگ

واقعا بعضی سریالها هیچ نکته مفیدی که ندارن هیچ ، پر از نکات مضرند