ترن تولدها

شادان خانوم تو این روزها سرش خیلی شلوغه. تولد پشت تولد

تولد حامی  پنج شنبه 28 دی و رسا رستمی 29 دی از 11 تا 3 بعد از ظهر
ماجرا از این قراره که وقتی شادان از تولد آوا پاکدست اومد گفت که یه  جمعه ای تولد رساست ، یعنی مامان رسا من رو دعوت میکنه؟ آخه علی الفت رو دعوت کرده.
چند روز بعد موبایلم زنگ زد و مامان رسا ، خاله فرانک باهام صحبت کردن و از شادان خانوم برای روز جمعه از ساعت 11 صبح تا 3 بعد از ظهر دعوت کردن. شادان تا فهمید مامان رسا زنگ زده زد زیر خنده و گفت میدونم ، میخواد دعوتم کنه.
رفتیم واسه تولد رسا هدیه بگیریم پشت ویترین همون مغازه ، انسی و حامی رو دیدیم و اونها هم ما رو خانوادگی برای پنجشنبه شب جشن تولد آقا حامی دعوت کردن.
تولد حامی من و شادان خانوم رفتیم و بابا آرش نیومد. رفته بود استخر و تازه اومده بود و گفت نمیتونم بیام خسته ام میخوام استراحت کنم. به ما خیلی خوش گذشت ، جای بابا آرش هم سبز بود.
فرداش شادان خانوم رفت تولد آقا رسا که خیلی هم بهش خوش گذشته بود . خاله فرانک 3 تا آقا رو  دعوت کرده بود به عنوان " عمو قصه گو " که برای بچه ها قصه تعریف کرده بودن و نمایش اجرا کرده بودن و  بچه ها علی الخصوص شادان خانوم خیلی بهشون خوش گذشته بود .
خاله سمیرا هم برای روز 11 بهمن شادان جون رو تولد هانا خانوم گل دعوت کردن که اونجا هم کلی آتیش سوزونده بودن و 12 بهمن هم از ساعت  3-6 بعدازظهر ریحانه دهرویه همکلاسی مدرسه اش دعوتش کرد.
دعوت ریحانه دهرویه خیلی به مذاق شادان جون خوش اومد چون بار اولش بود که همکلاسیهاش دعوتش میکردن و تا به اونروز در هیچکدوم از جشنهای همکلاسهاش دعوت نشده بود. خیلی چشم انتظار بود که ریحانه دعوتش کنه آخه قبل از اینکه هم مدرسه ای بشن با هم دوست هم بازی پارک هم بودن و ریحانه رو خیلی دوست داشت و براش یه علامت سوال بود که چرا ریحانه بیشتر بچه ها رو دعوت کرده ولی منو نگفته ، تا اینکه چهارشنبه صبح که رفتیم تو کلاس ریحانه آورد کارت دعوتو داد به من و بدون اینکه به من نگاه کنه گفت : خاله کارت تولدمه ، فرداس."
شادان خانوم برای پنجشنبه شب هم خاله پانی اینا رو به مناسبت تولد باباش دعوت کرده بود  و بعد از تولد کلی با شروین و پارسا بازی کردن و آتیش سوزوندن.
امروز هم ریحانه جایزه شادان که یه مداد اتود قرمز رنگ با شکل کیتی بود رو براش آورد.
امروز عصر هم پبامکی از مامان فرداد گرفتم که شادان خانوم رو برای روز 20 بهمن ساعت 12-16 دعوت کردن.
ان شاا.. همیشه به شادی و شادمانی باشه
/ 0 نظر / 19 بازدید